Kurumsal

Royal Ambalaj uzun yıllardır ülkemiz sanayisinde yer edinmiş önemli ve büyük firmalara özellikle İnsan Kaynakları alanında “dış kaynaklı destek hizmeti” sunmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında bulunan temizlik, tahmil, tahliye, etiketleme, paketleme, catering ve personel taşımacılığı işlerini teknolojik koşullarda yapmayı hedefleyen müşterilerimizin aramış olduğu eğitilmiş insan gücünü en kısa zamanda tedarik etmek suretiyle onları rahatlatan bir misyonu zevkle yerine getirmektedir.

Royal Ambalaj bu faaliyetlerini başarı ile sürdürmesinin; eğitilmiş insan gücüne ve hizmet verdiğimiz işletme ile işbirliğine bağlı olduğunun bilincindedir.

Çalışanlarımız, görev alacakları tesisin fiziki koşullarına uyum sağlamaları amacıyla öncelikle oryantasyon, daha sonra ise hizmet kalitesinin yükseltilmesine yönelik olarak görev başı eğitim süreçlerinden geçmektedir.

Royal Ambalaj destek hizmetinin karşılıklı güven esasına dayandığının bilincinde olarak hizmet vermektedir.

  • Vizyonumuz : Hizmet kalitesinde ve çeşitliliğinde farklılık yaratarak üretime destek ve Elemanlılı Depo Hizmetleri veren firmalar içerisinde en ön sırada yer almaktadır.
  • Misyonumuz : Müşterilerimize Üretime destek ve depo hizmetlerinde yardımcı eleman vererek müşteri adına yüklendikleri işler adına daha hızlı , ekonomik ve kaliteli olarak yerine getirip katma değer yaratmaktır.
  • Değerlerimiz : Müşteri odaklılık ,zamanınımızın büyük bir bölümünü müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılamak cevap vermek vede sadakatini yükseltmek için harcarız.
  • Güvenilirlik : Royal Ambalaj Dürüst, Adil,Güvenilir,işlerini zamanında doğru ve hızlı bir şekilde yapan bir firmadır.
  • Başarma azmi : Yaptığımız her işte rakiplerimizden daha üstün bir performans göstermeyi hedefleriz.
  • Bireysel insiyatif alma ve Sorumluluk : Yanımızda çalışan bireyleri yetkilerince insiyatif kullanmaya kendilerini geliştirmeye ve ekip çalışmasına teşvik ederiz.
  • Topluma Katkı : Ülkemizin yaşam Kalitesini yükseltecek toplumsal katkılarda bulunmak ilkemizdir.